- Brūkšninio kodo simbolio dydį reikia pasirinkti kuo didesnį, kiek tai leidžia standartai bei pakuotės ar etiketės matmenys, kadangi didinant mastelį (brūkšnių ir tarpų plotį) smarkiai didėja leistinos matmenų nuokrypos, t.y. palengvėja reikalavimai spaudai.
- Ruošiant pakuotę ar etiketę spaudai būtina turėti kokybišką brūkšninio kodo simbolio originalą. Simbolį pagal užregistruotą prekės numerį reikia projektuoti naudojant atestuotą kompiuterinę programą, o jo spausdinimui (išvedimui) turi būti naudojamas labai tikslus įrenginys (tikslumas ne mažiau 2400 dpi), kuris užtikrintu aukštą originalo matmenų tikslumą (leistini brūkšnių ir tarpų matmenų nuokrypiai ±0,005 mm).
- Brūkšnių ir tarpų (fono) spalva parenkama taip, kad, simbolį apšvietus raudonu nuskaitymo spinduliu, vaizdas būtų pakankamai kontrastingas. Tai patikrinti galima žiūrint į simbolio maketą per raudonos spalvos filtrą.
- Nesusipratimų dėl atspausdintų simbolių kokybės nebus, jei užsakovai ir spausdintojai vadovausis standartais LST ISO/IEC 15420:2000, ISO/IEC 15416. Šių standartų nurodymais galima vadovautis ir bendraujant su užsienio įmonėmis.
Slapukai susideda iš mažų failų, įskaitant unikalius identifikatorius, kuriuos žiniatinklio serveriai siunčia interneto naršyklėms ir kurie vėliau gali būti siunčiami atgal į serverį kiekvieną kartą, kai naršyklė pateikia užklausą iš serverio. Slapukai gali būti naudojami žiniatinklio serveriuose vartotojų identifikavimui ir stebėjimui, kai vartotojai naršo po skirtingus svetainės puslapius ir kai vartotojai grįžta į svetainę.