Naujoji GS1 standartų karta

Amžiuje, kai apsipirkti galima bet kuriuo metu ir bet kokiu būdu, o produktų duomenys ir skaidrumas yra labai svarbūs, ši naujos kartos GS1 standartų sistema tiek vartotojams, tiek verslui suteiks galimybę sklandžiai keliauti fizinės ir skaitmeninės prekybos pasaulyje.
"GS1 Digital Link" standartas leis pasiekti visų rūšių B2B ir B2C informaciją. Tai tarsi tiltas tarp realių produktų ir jų skaitmeninių dvynių.
Šis standartas taip pat labai svarbus sveikatos priežiūros srityje, nes pacientai ir sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai naudoja skaitmeninius įrenginius siekdami pagerinti pacientų savijautą, gydymo rezultatus ir pacientų saugą.
Platesnę informaciją rasite dokumente anglų kalba, kurį galite parsisiųsti spustelėję žemiau esančią nuorodą:

Kitas standartas, skirtas geresniam produktų atvaizdavimui skaitmeninėje erdvėje - "Mobile Ready Hero Image" gairės, gali padėti pagerinti vartotojų mobiliojo apsipirkimo patirtį, kai produktų atvaizdai yra atitinkamai suderinti tarp prekių ženklų savininkų ir prekybininkų, taip sumažinant klaidingai pateiktų užsakymų skaičių kartu sumažinant ir grąžinimų kiekį. 

Gaires anglų kalba rasite čia: Mobile Ready Hero Image guide